
Nieuw
Kantoor met woongelegenheid aan de Scheldekaaien!
€ 2.300 / Sint-Pietersvliet 1, 2000 Antwerpen
Omschrijving
Mooie kantoorruimte gelegen op een toplocatie vlak op de Scheldekaaien!
Het kantoor is gelegen op de gelijkvloerse en eerste verdieping en heeft een oppervlakte van ca 250 vierkante meter.
Het pand is opgedeeld als volgt:
Gelijkvloers; inkomhal, zeer ruime open kantoorruimte welke makkelijk in te delen is in verschillende compartimenten. Sanitaire voorzieningen zijn aanwezig.
Op de eerste verdieping bevindt zich een appartement van ca. 120 m² voorzien van een open keuken, een masterbedroom en een badkamer.
Verder is er een terras en is er de mogelijkheid tot aankoop van 7 staanplaatsen aan 30.000 euro per plaats. Deze zijn rechtstreeks toegankelijk via het gebouw.
Het pand is momenteel vrij van huur en kan onmiddellijk in gebruik worden genomen.
Technische details:
Elektrische verwarming
Water: individuele meter
Voor meer info of een bezoek ter plaatse kan u, ook buiten de kantooruren en tijdens het weekend, vrijblijvend contact opnemen met Lise op 0473/51.14.36 of lise@reds.be
-
Indeling
- Terras 13 m²
-
Oppervlaktes
- Woonoppervlakte 250 m²
-
Energie
- EPC 168 kWh/m²
- Gas Nee
- Dubbele beglazing Ja
- Regenwaterput Nee
- Isolatie Nee
- Elektriciteit Nee
- Water Nee
-
Informatie
- Prijs € 2.300
-
Wettelijke informatie
- Bouwvergunning Nee
- Verkavelingvergunning Nee
- Bodemattest Nee
- Voorkooprecht Nee
- Stedenbouwkundige info Nee
- Vonnissen Nee
Foto's
Locatie
Interesse?
Contacteer onze makelaar in de buurt. Wij staan u bij van a-z en begeleiden u in de verdere opvolging van het dossier.

Gelijkaardige panden

