reds medewerker Vincent Bruyninckx

Vincent Bruyninckx

ZAAKVOERDER/VASTGOEDADVISEUR

vincent@reds.be
0475/21.00.86
reds medewerker Amparo Roelants

Amparo Roelants

ZAAKVOERSTER/VASTGOEDADVISEUR

amparo@reds.be
0478/68.29.86
reds medewerker Roby Thuys

Roby Thuys

ZAAKVOERDER/VASTGOEDADVISEUR

roby@reds.be
0477/78.10.10
reds medewerker Kim Mintjens

Kim Mintjens

ZAAKVOERDER/VASTGOEDADVISEUR

kim@reds.be
0476/70.37.66
reds medewerker Robin Keulen

Robin Keulen

KANTOORMANAGER/VASTGOEDADVISEUR

robin@reds.be
0496/16.86.84
reds medewerker Jurgen Brekoo

Jurgen Brekoo

KANTOORMANAGER/VASTGOEDADVISEUR

jurgen@reds.be
0471/05.03.54
reds medewerker Ellen Celis

Ellen Celis

VASTGOEDADVISEUR

ellen@reds.be
0474/84.54.29
reds medewerker Kitty Correwyn

Kitty Correwyn

VASTGOEDADVISEUR

kitty@reds.be
0485/91.64.17
reds medewerker Philippe Sels

Philippe Sels

VASTGOEDADVISEUR

philippe@reds.be
0494/43.39.88
reds medewerker Julie Thuys

Julie Thuys

VASTGOEDADVISEUR

julie@reds.be
0478/61.71.36
reds medewerker Joeri De Nys

Joeri De Nys

VASTGOEDADVISEUR

joeri@reds.be
0468/45.88.22
reds medewerker Frederik Belles

Frederik Belles

VASTGOEDADVISEUR

frederik@reds.be
0472/04.08.58
reds medewerker Alexander Van Roey

Alexander Van Roey

VASTGOEDADVISEUR

alexander@reds.be
0473/31.69.96
reds medewerker Chantal Ghys

Chantal Ghys

VASTGOEDADVISEUR

chantal@reds.be
0472/02.75.59
reds medewerker Caroline Ex

Caroline Ex

OPERATIONAL MANAGER

caroline@reds.be
03/455.26.00
reds medewerker Lise Vercammen

Lise Vercammen

OFFICE MANAGER

lise@reds.be
03/227.58.58

Reds, buitengewoon goed in onroerend goed

Al sinds 2000 is Reds de uitgelezen partner voor al uw vastgoedvragen. Of u nu op zoek bent naar een nieuwe woonst, een huurder zoekt voor uw pand of een ander project voor ogen heeft, ons team van gediplomeerde en erkende vastgoedmakelaars staat u bij vanaf het eerste moment. Want met een gezamenlijke ervaring van meer dan 30 jaar weten we precies hoe we u het beste van dienst kunnen zijn. En dat doen we door u een kwalitatieve begeleiding te bieden met een persoonlijke touch. Onze jarenlange expertise maakt ons bovendien een vaak gevraagde partner bij projectontwikkelaars en openbare projecten op grote schaal.

Contactgegevens

Telefoonnummer: 03/227.58.58
Fax: 03/227.58.59
E-mail: info@reds.be
Facebook: bekijk onze facebook pagina

Openingsuren

Ons kantoor in Antwerpen is maandag t.e.m. vrijdag geopend van 9 tot 12u en van 14 tot 17u30. Voor een bezoek aan onze kantoren in Schilde en Westmalle maakt u best vooraf een afspraak met onze makelaar ter plaatse.

Kantoor Antwerpen

Orteliuskaai 8
2000 Antwerpen

Kantoor Westmalle

Antwerpsesteenweg 386
2390 Westmalle

Kantoor Schilde

Turnhoutsebaan 97
2970 Schilde

Etalage Zandhoven

Liersebaan 9
2240 Zandhoven

Kantoor Brasschaat

Bredabaan 265
2930 Brasschaat

Kantoor Edegem

Mechelsesteenweg 288
2650 Edegem

Contactformulier

Zoals bij de meeste mensen is uw woning de belangrijkste investering. Wanneer u deze wenst te verkopen, wilt u dit uiteraard op de beste manier. Met andere woorden aan de beste prijs in een zo kort mogelijke termijn. Via de juiste media de potentiële kopers bereiken is het doel. Een specialist ter zake kan u helpen om deze strategie te bepalen. Ervaar hoe een Reds makelaar u begeleidt bij alle aspecten van de verkoop.

sfeerfoto's: amdesigns.com
Reds gebruikt cookies om uw surfervaring op deze website gemakkelijker te maken. Meer wetenOK